Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
День села Курилівка
День села Курилівка

Поділитися новиною:

День села Курилівка

Українське село колоритне і яскраве, в кожного своя історія, свої традиції, свої улюблені свята. Але є свято, якого в кожному селі чекають з нетерпінням, адже це чудова нагода «вийти в люди» - себе показати та інших подивитися, а ще поспівати, потанцювати або просто погомоніти в приємній компанії, воно співпадає з храмовим святом «Іоанна Богослова» – це, звичайно, День села Курилівки.

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Курилівка є тим населеним пунктом Куп’янського району Харківської області , де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.
Так, 8 жовтня 2017 року жителі села Курилівка відзначали День села.
Це вже вкотре на свято Іоанна Богослова куриляни збираються дружньою сім'єю, щоб вшанувати своє село, його жителів. Свято розпочалося з дитячих розваг:  дітлахи могли порозважатися на батуті, повітряній гірці, поласувати морозивом… 
Голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Миколайович Ситник привітав жителів села зі святом.                       

  − Найважливіше те, що Курилівка – це село, де проживають працьовиті люди, і не дивлячись на ті труднощі, що є в нашій економіці й суспільстві, село все таки живе, − зазначив у своїй промові  голова Куп’янської районної ради Геннадій Володимирович Ківшар. Вчителі Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів гостинно зустріли та пригостили смаколиками дорогих гостей.

 

Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11420 | Переглядів: 156Дата публікації: 15:15 27.10.2017
Версія для слабо- зорих