Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Свято писемності і рідної мови
Свято писемності і рідної мови

Поділитися новиною:

Свято писемності і рідної мови

Рідна мово! Скільки в тобі материнської лагідності і доброти, мудрості земної, закладеної ще славними предками вільнолюбними! Запашна, квітуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів! Ти встала з колін, як піднялася й наша Україна. Скільки в тобі чарівних звуків і животворного трепету і вогню!

 Щорічно 9 листопада, на знак пошани і любові до рідного слова, в Курилівській ЗОШ І-ІІ ступенів стало традиційним  урочисте відзначення Дня української писемності та мови.

 За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор-Літописець став прабатьком української писемної мови. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.   Поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови, долучитися до її джерельної краси змогли учні нашої школи під час проведення заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Протягом тижня (06.11-10.11.2017 року) школярі взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (3-4 кл.), у філологічній грі " Слово- коштовний скарб"(5-6 кл.).  Здійснили літературну екскурсію "Спадщина Нестора-літописця" (7 -9 кл.). 

Усі заходи було проведено для того, щоб привернути увагу до історії української книги, культури учнів та молоді, котрі у наш час не раз забувають про патріотичні почуття до Батьківщини.

 Вшановуючи українське слово, ми доводимо, що крокуємо правильною дорогою, яка веде до духовного храму.

 

Альбом: Свято писемності і рідної мови Альбом: Свято писемності і рідної мови Альбом: Свято писемності і рідної мови Альбом: Свято писемності і рідної мови Альбом: Свято писемності і рідної мови
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11519 | Переглядів: 127Дата публікації: 08:36 10.11.2017
Версія для слабо- зорих