Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Кольорова декада початкових класів
Кольорова декада початкових класів

Поділитися новиною:

Кольорова декада початкових класів

З 13 по 24 листопада 2017 року в Курилівській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшла Декада початкової школи.

«Наша школа початкова –

Це скарбниця знань чудова,

Всі розумні і веселі

У нашій радісній оселі!»

Під таким гаслом в Курилівській ЗОШ І-ІІ ступенів проходить  кольорова декада початкової школи, яка включає у себе різноманітні за своїм спрямуванням заходи.

Декада початкової школи проходила згідно річного  плану. Вчителі Смігунова Н.І., Акентьєва В.П., Каркач Л.В. та Шумейко В.В. творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення відкритих уроків та заходів. Робота  була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

15 листопада 2017 року вчителі школи відвідали відкритий урок української мови в третьому класі «Антоніми». Педагог Акентьєва Валентина Петрівна продемонструвала прийоми роботи з дітьми в інклюзивному класі.  

А вчитель-логопед Зудова Людмила Вікторівна для учнів 1-2 класів та для школярів 3 класу з особливими освітніми потребами провела заняття «Логопедичні цікавинки», на якому діти поглибили знання про пернатих друзів – птахів. 

Завершальним акордом Декади стало свято Осені, яке підготували та провели Смігунова Надія Іванівна та Шумейко Вікторія Володимирівна разом з учнями початкових класів. На це свято були запрошені батьки, вчителі та вихованці школи. До нас завітали і майбутні першокласники – діти п’ятирічного віку. Вони розказали віршики про осінь та затанцювали. На святі було весело. Гості оплесками підтримували маленьких артистів, які співали, танцювали, декламували вірші.

Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів Альбом: Кольоровий тиждень початкових класів
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11575 | Переглядів: 271Дата публікації: 09:12 17.11.2017
Версія для слабо- зорих