Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
«Святий та добрий Миколай, до нас завітай!"
«Святий та добрий Миколай, до нас завітай!\"

Поділитися новиною:

«Святий та добрий Миколай, до нас завітай!"

19 грудня 2017 року учні 9 класу провели пізнавально-виховну виставу до дня Святого Миколая для школярів Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Стрімко наближаються  новорічні свята. Сьогодні учні 1-6-7 х класів створили чарівну казку, привітавши шкільну родину зі святом Св. Миколая.  Подаруночки для малечі, привітання від казкових персонажів, пісні й запальна музика створювали гарний настрій та неповторне відчуття свята!

    Щиро привітав всіх дітлахів зі святом Святого Миколая настоятель храму Іоанна Богослова отець Василь та побажав кожній родині миру і добробуту, радості і щастя, злагоди й здійснення найзаповітніших мрій!

Альбом: «Святий та добрий Миколай, до нас завітай!" Альбом: «Святий та добрий Миколай, до нас завітай!" Альбом: «Святий та добрий Миколай, до нас завітай!" Альбом: «Святий та добрий Миколай, до нас завітай!" Альбом: «Святий та добрий Миколай, до нас завітай!"
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12075 | Переглядів: 67Дата публікації: 08:51 16.01.2018
Версія для слабо- зорих