Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку"
Екологічна акція \"Нагодуємо пташок взимку\"

Поділитися новиною:

Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку"

15 січня 2018 року в Курилівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проходила екологічна акція «Нагодуємо пташок взимку» за підтримки голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника М.М. та начальника відділу освіти Куп’янської РДА Жадановської Т.В.

Зимовий час – це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром. Тому  завдання для дітей – піклуватися про братів наших менших. Зимуючі птахи дуже потребують допомоги. Горобці, синички, дятли, снігурі, дрозди горнуться взимку до людських помешкань в очікуванні нашої допомоги. Найголовніше, щоб у годівничці завжди був корм, а її конструкція не так важлива.

Висловлюємо щиру подяку голові Купянської РДА Ситнику М.М. та начальнику відділу освіти Купянської РДА Жадановській Т.В. за  проведення акції.А результат акції – учні 1-4 класів не лише розширили своє уявлення про птахів у практичній та дослідницькій діяльності під час безпосередніх спостережень,але й  перейнялися співчуттям до птахів і усвідомили, як важливо допомагати не лише одне одному, а й всім, хто тебе оточує. Не будемо байдужі до пташок. Допоможемо всі разом їм перезимувати. .

Директор школи Канцевич Н.В.

Альбом: Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку" Альбом: Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку" Альбом: Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку" Альбом: Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку" Альбом: Екологічна акція "Нагодуємо пташок взимку"
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12080 | Переглядів: 121Дата публікації: 09:59 16.01.2018
Версія для слабо- зорих