Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
"За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується"
 \"За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується\"

Поділитися новиною:

"За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується"

29 січня 1918 року в історії Україні відбулась пам'ятна, однак трагічна подія – бій загону із київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", що загалом нараховував від 400 до 800 вояків. Цього дня в Курилівській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшла лінійка пам’яті “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”, у якому взяли участь учні та вчителі закладу.

29 січня 2018 року виповнилося 100 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під однойменним селищем, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, та у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді.

Альбом:  "За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується" Альбом:  "За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується" Альбом:  "За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується"
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12205 | Переглядів: 88Дата публікації: 13:06 29.01.2018
Версія для слабо- зорих