Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової
Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової

Поділитися новиною:

Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової

02 лютого 2018 року відбулося виїзне засідання районної ради старшокласників «Оскіл» на базі КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової», в якому прийняли участь лідер шкільного самоврядування Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Ляшенко Лілія та координатор Матюшенко Тамара Андріївна.

Засідання відбулося в рамках профорієнтаційної роботи за участю фахівців та студентів медичного коледжу. Проведено екскурсії по  кабінетам та музеям навчального закладу.  Особливо запамяталися експонати анатомічного музею (музей вологих препаратів) та фітомузею лікарських рослин Слобожанщини. Найбільш цікавим виявилися інтерактивне заняття за темою «Відверта розмова про здоров’я дівчинки» та практичний тренінг «Школа екстреної медичної допомоги» за участі загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста.

Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12303 | Переглядів: 88Дата публікації: 15:42 06.02.2018
Версія для слабо- зорих