Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Поговоримо про кохання!
Поговоримо про кохання!

Поділитися новиною:

Поговоримо про кохання!

Кохання – це мить, що триває вічно. Цими словами 14 лютого 2018 року в Курилівській ЗОШ І-ІІ ступенів (у День Святого Валентина) вчитель вищої категорії Козубенко Н.М. розпочала виховний захід "Поговоримо про кохання". Учні читали поезії про кохання, співали пісні й дарували "валентинки" один одному та вчителям.

Минуще все, любов лиш вічна.
Міліють ріки, душі і слова.
І лиш вона пронизує сторіччя,
Перецвітає й знову оживає.

Свято День Святого Валентина: не релігійне й не державне, утім, існує вже давно, і для українців стало звичним. Це – день закоханих. У цей день закохані всього світу, щоб висловити свої щирі почуття, надсилають одне одному поштові листівки – валентинки, часто у формі сердечок, що символізують кохання. Для юних – це нагода освідчитись у коханні. Для дорослих – ще раз підтвердити свої почуття. Головне – не забути, що є на світі важлива, дорога для вас людина і привітати її.
Альбом: Поговоримо про кохання! Альбом: Поговоримо про кохання! Альбом: Поговоримо про кохання! Альбом: Поговоримо про кохання! Альбом: Поговоримо про кохання!
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12375 | Переглядів: 119Дата публікації: 14:07 14.02.2018
Версія для слабо- зорих