Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Поділитися новиною:

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови (21 лютого 2018 року) долучилася вся шкільна родина Курилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Цікавим і змістовним було свято "Звучи, рідна мово!", в якому взяли участь учні 5-9 класів та вчителі навчального закладу.

Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають із 2000-го року. День 21 лютого 1952 року і сьогодні нагадує світовій спільноті про сумні події в Бангладеш, коли влада придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання у країні бенгальської мови. У жовтні 1999-го року тридцята сесія генеральної конференції ЮНЕСКО запровадила відзначання Міжнародного дня рідної мови в усьому світі. 

Мова  –  духовний  скарб  нації. Вона є  найголовнішою ознакою народу,  що  дає  йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає  свідомість,  творить  людину,  культуру,  історію. 

Альбом: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ Альбом: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12494 | Переглядів: 90Дата публікації: 12:59 22.02.2018
Версія для слабо- зорих