Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
«Їх подвиги в пам’яті вічні…»
«Їх подвиги в пам’яті вічні…»

Поділитися новиною:

«Їх подвиги в пам’яті вічні…»

Шкільна громада Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня 2018 року. Для учнів початкової школи була проведена віртуальна екскурсія до портретної галереї "Славетні українці", де діти згадали сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки. Школярі взяли участь у майстер-класі з виготовлення червоних маків, який провела вчитель початкових класів Шумейко В.В.. Ці червоні символи, виготовлені власноруч, прикрасили груди учнів та вчителів під час урочистого мітингу, присвяченому Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…» Альбом: «Їх подвиги в пам’яті вічні…»
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13168 | Переглядів: 32Дата публікації: 10:02 10.05.2018
Версія для слабо- зорих