Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Прощавай Букварику, в школі перший друже Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!
Прощавай Букварику, в школі перший друже
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

Поділитися новиною:

Прощавай Букварику, в школі перший друже Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі Курилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 22 травня 2018 року. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.

До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це директор школи Канцевич Ніна Василівна, вчителі  початкових  класів, учні, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Каркач Ларисою Валентинівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником. Батьки учнів 1 класу щиро вдячні вчительці за те, що вона їх навчила, за доброту і щедрість серця. І бажають їй успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві. 

 
Альбом: Прощавай Букварику, в школі перший друже
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже! Альбом: Прощавай Букварику, в школі перший друже
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13358 | Переглядів: 48Дата публікації: 14:06 24.05.2018
Версія для слабо- зорих