Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК"
Пришкільний заклад відпочинку \"БАРВІНОК\"

Поділитися новиною:

Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК"

29 травня 2018 року на базі Курилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відкрився пришкільний заклад відпочинку "Барвінок"

 Для кожного з дітлахів літні канікули – це найбільше свято, найкращий відпочинок. Відкриття табору відбудеться 30 травня 2018 року. В відкритті табору візьмуть участь учні 1-7 класів. Вони поділені на загони, у кожному загоні своя пісня і девіз. У перший день роботи табору діти грали в різні ігри, малювали, робили різні аплікації, читали, спілкувалися із своїми друзями. Директором табору є Кузьменко Світлана Петрівна. Також запрацювала мовна група з англійської мови "КВІТОЧКА", керівником якої є Цар Людмила Василівна.

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку "БАРВІНОК"
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13412 | Переглядів: 49Дата публікації: 14:15 29.05.2018
Версія для слабо- зорих