Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
День вчителя
День вчителя

Поділитися новиною:

День вчителя

У Курилівський загальноосвітньої школі I - II ступенів відбулося свято, присвячене Дню вчителя

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цю знаменну дату відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

     У Курилівський загальноосвітньої школі I - II ступенів відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Канцевич Ніна Василівна привітала всіх вчителів з їх професійним святом:

« Дорогі , милі вчителя ! Дякуємо за Вашу самовіддану працю ! Нехай життя дарує веселку посмішок, величезної любові , тепла у відносинах з близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя ! »

      Учні школи підготували святковий концерт « Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі ». Діти вітали своїх наставників піснями , танцями та гумористичними сценками. Вчителі отримали багато позитивних емоцій і подякували вихованцям за подароване свято , позитив і гарний настрій.


 

Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8760 | Переглядів: 271Дата публікації: 21:27 05.10.2016
Версія для слабо- зорих