Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Виставка дитячої творчості «Краса осені»
Виставка дитячої творчості «Краса осені»

Поділитися новиною:

Виставка дитячої творчості «Краса осені»

«Краса осені» – таку тему відтворювали із квітів, овочів та інших природних матеріалів учні Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, представляючи роботи на шкільній виставці осінніх композицій.

Ах, Осене, яку красу несеш в собі, 
Міняєш барви і пейзаж... 
Ми пропонуємо тобі 
Прийти до нас на вернісаж! 
Поглянь, в картинах — стільки гам, 
Твоя краса на них горить. 
І радісно сьогодні нам, 
Що з нами ти в цю дивну мить. 
Ти на Землі змінила все, 
Вдягла у золото пожеж. 
А діти цю цю красу несуть 
На виставку і в душу — теж!

Осінь, як професійний музикант, грає свій осінній джаз на роялі серед міста, і замість ніжок у інструмента – шишки, замість крісла – пеньок, а на місці пюпітра – телефонні дроти.

Осінь, як справжня господиня, зустрічає гостей на воротах своєї господи, наготувавши безліч смачних страв, прикрасивши квітами подвір’я, назбиравши цілий віз дарунків щедрого врожаю.

Осінь, як витончена принцеса, їде в золотій кареті з гарбуза, запряженій парою баклажанових коней, у свій заміський замок на святковий осінній бал, не забуваючи водночас, що стрілки її годинника поспішають, посуваються непомітно від вересня до листопада, відкриваючи шлях зимі.

«Краса осені» – таку тему відтворювали із квітів, овочів та інших природних матеріалів учні Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, представляючи роботи на шкільній виставці осінніх композицій. На таких заходах завжди ставиться вимога, щоб композиції були зроблені з натурального матеріалу. Кожна композиція неповторна, їх навіть важко оцінити, щоб визначити кращих, оскільки роботи були дуже різнопланові.

Були відзначені композиції й у різних номінаціях, зокрема, за креативність, підтримання народних та фольклорних традицій, найкраще втілення ідеї конкурсу, оригінальність та нестандартний підхід, естетичний смак, яскравість вирішення теми, розмаїття експозиції тощо.

Мама одного з другокласників, Колупаєва Надія Анатоліївна , яка була присутня на виставці і власноруч долучилася до роботи, що представив клас, де навчається її син, переконана – такі заходи дуже важливі.

Вражень у пані Надії від дитячих робіт чимало. А те, що багато з них виготовлені за допомогою батьків, на її думку, теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення.

Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені»
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/8761 | Переглядів: 238Дата публікації: 17:30 05.10.2016
Версія для слабо- зорих