Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Тиждень музики
Тиждень музики

Поділитися новиною:

Тиждень музики

З метою ціннісного ставлення до мистецтва, музики у нашій школі з 14.11-18.11.2016 року проходив Тиждень музики, який провела вчитель музичного мистецтва Аверіна Л.Г.

Музика селиться в серці людини,

Де не замовкає ні на хвилину.

Переплітаються в ній почуття.

Музика-частка людського життя.

 

Музика! Хто не зачарований нею і не згадує її як своє дитинство, свою юність, своє бажання бути красивим, ніжним, сильним і хоробрим? Музика завжди співзвучна душі людини, немовби зберігає у собі велику й неосяжну таємницю безсмертя.

«Музика – таємнича, ледь розкрита книга», – сказав Максим Рильський. – «Тож заглиблюйтеся в її сторінки».

З метою ціннісного ставлення до мистецтва, музики у нашій школі з 14.11-18.11.2016 року проходив Тиждень музики, який провела вчитель музичного мистецтва Аверіна Л.Г..

В перший день тижня   проведено конкурс на кращий музичний інструмент, виготовлений з підручних матеріалів, а для малюків  першого класу відбувся конкурс загадок про музичні інструменти.

У турнірі «Музичний експрес» учні 2-4 продемонстрували теоретичні знання програмового матеріалу. Перемогу отримала команда «Водограй». Свої знання з музики також показали учні 5-6 класів під час проведення ігор «Хто хоче стати міліонером?» та «Музичний брейн-ринг» .

Вікторину «Музичний камертон» запропонувала педагог для 8-9 класів. В запеклій боротьбі здобула перемогу команда «Віртуози» 9 класу.

Під час проведення заходів усі діти  залюбки брали учась. Тиждень пройшов весело і натхненно.

Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9023 | Переглядів: 604Дата публікації: 17:50 21.11.2016
Версія для слабо- зорих