Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
День Святого Миколая
День Святого Миколая

Поділитися новиною:

День Святого Миколая

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця.

За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

    З особливим шармом пройшло свято «Ой, хто, хто Миколая любить!» в Курилівській ЗОШ І-ІІ ст. Адже всі знають, що Миколай був покровителем всіх діток.  Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. Діти в листах просять покровителя виконати свої мрії. Саме доброта і віра в чудеса здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

    Ну і звичайно, перемогу в свято Миколая Чудотворця завжди здобуває добро: кожна дитина отримала свій довгоочікуваний подарунок. Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9219 | Переглядів: 137Дата публікації: 20:14 20.12.2016
Версія для слабо- зорих