Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Гра "Хто зверху?"
Гра \"Хто зверху?\"

Поділитися новиною:

Гра "Хто зверху?"

Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання.  Розібратися в ньому прагнули і учні нашої школи на грі «Хто зверху?»

Під час гри хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою! То ж що відбувалося на сцені?   

Ведучі та організатори проекту «Хто зверху?» у школі Загоруйко Вікторія, Шайдурова Аліна та Ляшенко Лілія доклали чимало зусиль, щоб провести гру цікаво, невимушено та захоплююче. Різноманітні конкурси, бонусні запитання вражали широтою охоплених  сфер життя.

Спочатку свої здібності показали учні школи, а вражені вчителі не змогли стояти осторонь і теж із задоволенням взяли участь у конкурсі «Хто зверху?». Так само як і діти, вчителі демонстрували сукупний інтелект у конкурсах «Показуха» та «Хто я?», демонстрували практичні вміння у фарбуванні нігтів та забиванні гвіздків у дошку, доказували, що немає проблем з інтелектом у конкурсі «Склади літери» та інше. Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Одним словом, учасники було просто мо-ло-дці, але пощастило в цій грі  команді дівчат. Тож вітаємо їх з перемогою, а іншим бажаючим рекомендуємо сформувати свої команди та позмагатися один з одним у наступних баталіях.

Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?"
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9221 | Переглядів: 939Дата публікації: 20:19 18.12.2016
Версія для слабо- зорих