Директор

Канцевич Ніна Василівна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Розпорядження про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2018-2019 навчальний рік
Виставка поробок «Зимова фантазія»
Виставка поробок «Зимова фантазія»

Поділитися новиною:

Виставка поробок «Зимова фантазія»

У грудні в нашій школі  проводилась традиційна щорічна виставка новорічно-різдвяних композицій «Зимова фантазія»

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало   фабрик, які виготовляли новорічні прикраси, а коли вся родина збиралася у вітальні — і кожен майстрував що міг з різних підручних матеріалів? Так народилася ідея виставки поробок «Зимова фантазія», яка створила атмосферу свята в нашій школі.
Виставка охоплює майже все різноманіття жанрів, а саме: м’яка іграшка, вироби з тіста, глини, цукерок, деревини, декоративний розпис, вироби з природних матеріалів, тощо.

Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія» Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія» Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія» Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія» Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія» Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія» Альбом: Виставка поробок «Зимова фантазія»
Web-адреса: kurilivka-zosh.kupyansk.info/news/id/9367 | Переглядів: 231Дата публікації: 20:22 17.01.2017
Версія для слабо- зорих